CRGH0805J2K7
MFR.Part #
CRGH0805J2K7
JLCPCB Part #
C2099912
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS