RN73C1J348RBTG
MFR.Part #
RN73C1J348RBTG
JLCPCB Part #
C4187080
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS