CRGH0805J6K2
MFR.Part #
CRGH0805J6K2
JLCPCB Part #
C2099894
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS