CRGH0805F9K31
MFR.Part #
CRGH0805F9K31
JLCPCB Part #
C2101430
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS