CRGH0603F9K31
MFR.Part #
CRGH0603F9K31
JLCPCB Part #
C2098363
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS