CPF0805B8K45E
MFR.Part #
CPF0805B8K45E
JLCPCB Part #
C4087363
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS