CRGH0805F75K
MFR.Part #
CRGH0805F75K
JLCPCB Part #
C2101174
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS