CRGH0805F75R
MFR.Part #
CRGH0805F75R
JLCPCB Part #
C2085649
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS