RN73H2ATTD1424F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1424F25
JLCPCB Part #
C2511182
Description
-55℃~+155℃ 1.42MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS