CRGH0805F442K
MFR.Part #
CRGH0805F442K
JLCPCB Part #
C2101059
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS