CPF0603B2K67E
MFR.Part #
CPF0603B2K67E
JLCPCB Part #
C3939072
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS