H4365KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4365KBCA
JLCPCB Part #
C1410172
Package
Plugin
Description
365kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS