CRGH0805F442R
MFR.Part #
CRGH0805F442R
JLCPCB Part #
C4056394
Description
-55℃~+155℃ 333mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS