CRGH0805F3K16
MFR.Part #
CRGH0805F3K16
JLCPCB Part #
C2101299
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS