CRGH0805F31K6
MFR.Part #
CRGH0805F31K6
JLCPCB Part #
C2101485
Description
-55℃~+155℃ 150V 31.6kΩ 330mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS