CRGH0805F5K36
MFR.Part #
CRGH0805F5K36
JLCPCB Part #
C4341374
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS