RG2012N-1071-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-1071-W-T1
JLCPCB Part #
C1727026
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS