3430B2F100RTD
MFR.Part #
3430B2F100RTD
JLCPCB Part #
C6676265
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 100Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS