CRGH0603F93K1
MFR.Part #
CRGH0603F93K1
JLCPCB Part #
C2098030
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS