ERA-3AED1430V
MFR.Part #
ERA-3AED1430V
JLCPCB Part #
C20014333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS