CRGV2010F432K
MFR.Part #
CRGV2010F432K
JLCPCB Part #
C4258449
Description
-55℃~+125℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS