H4P78R7DZA
MFR.Part #
H4P78R7DZA
JLCPCB Part #
C1407463
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS