RN731JTTD3921A10
MFR.Part #
RN731JTTD3921A10
JLCPCB Part #
C4138446
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS