CRGH0603F9K09
MFR.Part #
CRGH0603F9K09
JLCPCB Part #
C2098365
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS