CRGH0603F30K9
MFR.Part #
CRGH0603F30K9
JLCPCB Part #
C2098059
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS