CRGH0603F86R6
MFR.Part #
CRGH0603F86R6
JLCPCB Part #
C2098963
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS