CRGCQ1210F82R
MFR.Part #
CRGCQ1210F82R
JLCPCB Part #
C2074511
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS