RN73R1JTTD9882C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9882C25
JLCPCB Part #
C2519543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS