CRGH0603F866R
MFR.Part #
CRGH0603F866R
JLCPCB Part #
C4127643
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS