CRGH0603F63K4
MFR.Part #
CRGH0603F63K4
JLCPCB Part #
C2099505
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS