RN73H1JTTD1422A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1422A25
JLCPCB Part #
C4006601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS