RR0816P-1152-D-07C
MFR.Part #
RR0816P-1152-D-07C
JLCPCB Part #
C4171254
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS