RN73C1J5K76BTD
MFR.Part #
RN73C1J5K76BTD
JLCPCB Part #
C1715993
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS