CRGH0603F63R4
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F63R4
JLCPCB Part #
C2099518
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS