CRGH0603F54R9
MFR.Part #
CRGH0603F54R9
JLCPCB Part #
C4134469
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS