CRGH0603F24R9
MFR.Part #
CRGH0603F24R9
JLCPCB Part #
C2098671
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS