JWD-171-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
JWD-171-24
JLCPCB Part #
C6578903
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1.5ms 100V@DC 24V 500mA 500us Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Reed Relays ROHS