CRGH0603F64R9
MFR.Part #
CRGH0603F64R9
JLCPCB Part #
C2098566
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS