CRGH0603F54K9
MFR.Part #
CRGH0603F54K9
JLCPCB Part #
C2099332
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS