CRGH0603F523R
MFR.Part #
CRGH0603F523R
JLCPCB Part #
C4136096
Description
-55℃~+155℃ 200mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS