CRGH0603F255R
MFR.Part #
CRGH0603F255R
JLCPCB Part #
C2098615
Description
-55℃~+155℃ 200mW 255Ω 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS