CRGH0603F52R3
MFR.Part #
CRGH0603F52R3
JLCPCB Part #
C3972952
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS