RN73H1JTTD1400B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1400B10
JLCPCB Part #
C4095530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS