CRGH0603F523K
MFR.Part #
CRGH0603F523K
JLCPCB Part #
C4331676
Description
-55℃~+155℃ 200mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS