CRGH0603F475K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F475K
JLCPCB Part #
C2100843
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 475kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS