RN73C1J24K9BTD
MFR.Part #
RN73C1J24K9BTD
JLCPCB Part #
C1714812
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS