H822R1BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H822R1BYA
JLCPCB Part #
C1408786
Package
Plugin
Description
22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS