CRGH0603F470K
MFR.Part #
CRGH0603F470K
JLCPCB Part #
C4205546
Description
-55℃~+155℃ 200mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS