CRGV0603F475K
MFR.Part #
CRGV0603F475K
JLCPCB Part #
C4280127
Description
-55℃~+125℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS