CRGH0603F37K4
MFR.Part #
CRGH0603F37K4
JLCPCB Part #
C2098037
Description
-55℃~+155℃ 200mW 37.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS